aboutus

Liling Zen Ceramic Co., Ltd

Liling Zen Ceramic Co., Ltd Liling Zen Ceramic Co., Ltd Liling Zen Ceramic Co., Ltd Liling Zen Ceramic Co., Ltd Liling Zen Ceramic Co., Ltd
1 2 3 4 5
Rodzaj działalności: Producent
Rynek Główny: Ameryka Północna
Ameryka Południowa
Zachodnia Europa
Wschodnia Europa
Azji wschodniej
Azja Południowo-Wschodnia
Bliski Wschód
Afryka
Oceania
Na calym swiecie
marki: ZEN
Ilość pracowników: 301~500
Coroczne wyprzedaże: 10000000-20000000
Rok założenia: 2007
pc Export: 90% - 100%
O nas
Wprowadzenie

Liling zen ceramic Co., Ltd została założona w 2007 roku, zajmuje się produkcją i sprzedażą wysokiej jakości ceramicznych wyrobów stołowych, posiada „Certyfikat zatwierdzenia dla przedsiębiorstw z prawami handlu zagranicznego”, cieszy się dużą skalą i zaawansowanymi technologiami po dziesięciu latach starań w tym zakresie przemysł, nalegaj na zasadę "doskonałej jakości, lepszej obsługi" poprawiaj zarządzanie i kontrolę jakości w zakresie ISO9001.

Główne produkty obejmują wszelkiego rodzaju kubki ceramiczne i zestawy obiadowe, talerze, miski itp. Posiadamy własny zespół projektowy, który zapewnia usługi dla klientów na całym świecie, dzienna produkcja to ponad 90000 sztuk.

Koncentruje się na badaniach i rozwoju, tymczasem stale poprawiając jakość i oszczędzając koszty dla klienta, jest naszym celem wartości. Z niecierpliwością czekamy na współpracę z Tobą w najbliższej przyszłości.

 

Historia

Zakład produkcyjny firmy znajduje się w historycznie znanym "Ceramic City" - Liling City, gdzie skupia najbardziej zintegrowana sieć przemysłu ceramicznego, pomysłowi projektanci, doświadczeni pracownicy.

Usługa

Liling zen ceramic Co., Ltd jest innowacyjnym producentem porcelany, który specjalizuje się w projektowaniu, produkcji i sprzedaży konsumenckich wyrobów ceramicznych: kubek ceramiczny, miska, talerz, zastawa stołowa, kubek emaliowany itp.

Nasz zespół

Firma posiada najbardziej kompletny łańcuch przemysłu ceramicznego, pomysłowych projektantów i doświadczonych pracowników, łącznie 300-500 osób.

Szczegóły kontaktu